• MEETINGS /
  MEETING
 • INCENTIVES /
  INCENTIVE
 • CONGRESS /
  CONGRESS
 • EVENTS /
  EVENT

HAKKIMIZDA

Tecrübeli ve dinamik ekibiyle kurumlara yaratıcılığı ön planda tutarak profesyonel çözümler sunan genç bir etkinlik yönetimi ve danışmanlık firmasıyız.

Misyonumuz; çalıştığımız firmaların takımlarının bir parçası olmak ve sunduğumuz hizmetlerle onlara artı değer katabilmek.

Vizyonumuz; dürüst, güvenilir ve mükemmeliyetçi yaklaşımımızla kusursuz hizmet anlayışından hiç vazgeçmeden çalışan örnek bir kuruluş olmak.

HİZMETLERİMİZ

INCENTIVE

Bayilerinizi, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı teşvik ve motive edebilmek için seyahat programları, ödüllü kampanyalar ve özel organizasyonlar hazırlıyoruz.
Detaylar Uçak bileti Vize Havalimanı hizmetleri VIP hizmetler Seyehat sigortası Baskılı malzemeler Rehberlik hizmetleri Hediye çekleri Özel gün ve gece organizasyonları Yurtiçi ve yurtdışı tur alternatifleri Ulaşım ve transfer hizmetleri

EVENT

Kurumsal etkinliklerinizde ihtiyacınıza yönelik yaratıcı ve etkin çözümler tasarlıyor, organizasyon sürecinde takımınızın bir parçası gibi çalışarak unutulmaz anlar yaşanmasını sağlıyoruz.
Detaylar Şirket kutlamaları Dönem sonu toplantıları Yıldönümleri Lansmanlar Açılışlar Yarışmalar Roadshowlar Spor etkinlikleri Sahne şovları Konserler Basın toplantıları Festivaller Temel atma törenleri Piknik organizasyonları Gala ve kokteyl geceleri

REFERANSLAR

İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Nisbetiye Mh. Aytar Cd. Başlık Sk. NO:16/3 Mehtap Apt.
Beşiktaş / İstanbul
+90 212 268 80 68
+90 212 268 80 69
info@nodemice.com

SOSYAL MEDYA